MÖBLER / Soffor / Soffa 10112569
nr 1011 2569
Soffa
Skinn, 1960-tal, längd: 180 ca
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 11 januari 2016
kl 18:39:31
800 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr